KEŞFETHAKKIMIZDA


Aurora Cave Hotel, Uçhisar'ın Güvercinlik vadisine tepeden bakan bir mevkide olup, iki adet Konak dan oluşan bir yapıya sahiptir. 13 odalı bu konakların tarihçesi hakkında çok farklı bilgiler mevcut, tam olarak bu bilgilerin doğruluğunu belgeleyememiş olsak da, çok ünlü kişilerin, (İpek yolu zamanındaki bilge insanların) oturduğu bölge insani tarafından bilinmektedir.

 

100 yıldan beri hafif restorasyonları olan bu 2 konak orijinal mimarisini barındırarak çoğu mağaradan oluşan 13 görkemli odası ile sizlere bölgenin ve geçmişin doğallığını bozmadan huzurlu bir tatil sağlamak için en ince ayrıntıları düşünülerek tasarlanmıştır. Bu muhteşem yapıda ki 5 ayrı terastan keyif almak için fazla beklemeye ne hacet.

 

Bir teras da balonları izlerken kahve yudumlar, aksamüstü ise gün batımını seyretmeyi muhteşem Erciyes dağının görkeminde yudumlayacağınız kokteyl veya yöresel şarabınız ile yapabilirsiniz. Bir diğerinde huzurla kitabınızı okuyup, sakinleşebileceğiniz ve 24 saatin yavaşlığında ki dinginliğin mutluluğunu yaşarsınız.

 

Kahvaltı da ki müthiş doğal ev yapımı reçellerimiz ve hamur islerimizi yanında - taze yapılmış - dünyanın farklı yerlerinden gelen günlük çekilmiş filtre kahve veya Rize’nin müthiş keyifli - olmazsa olmaz - çayımız ile tadımlamak ise sizlere farklı bir keyif verecektir. AURORA NEDİR?

Roma Mitolojisinde güzel bir kadın görünümünde gökyüzünde uçarak güneşin yükseldiğini müjdeleyen şafak tanrıçasının adıdır. Gün doğumunun en güzel yaşandığı yerlerden biri olan Kapadokya, Uçhisar'da bulunan Aurora Cave Hotel' de konaklamak büyük bir ayrıcalıktır.


VİZYON

Amacımız Aurora'nın (kelime anlamında ki) oluşmasını sağlayan şeyin Güneş olduğu gibi size tüm isteklerinizde aydınlatıcı, doğru, güvenilir bilgiler ile sizlere sunmak. Kısa sürede de olsa sizlere tatilinizden sonraki zamanlarda hatıralarınızı düşündükçe bir tebessüm oluşturabilmek ve O anları sizlere keyifli şekilde hatırlatmaktır. Bu nedenle sizin önceliğiniz bizim önceliğimiz olup, kısa, öz, doğru bilgilendirmeler ile verimli bir tatil geçirmeyi amaçlıyoruz.

 

Bu dokunun vermiş olduğu huzurlu ortamı sizlere vereceğimiz hizmet ile bütünleştirmek için gece gündüz çalışmaktayız. Bitmeyen heyecanımız ve yeniliklerimiz ile sizlere muhteşem hak ettiğiniz gibi bir tatil yaşatmak en büyük isteğimizdir.

 

Aktivitelerimiz için bilgi almayı unutmayınız, hatta hemen arayın / yazın...

Aurora Cave Hotel olarak, bir telefon uzağınızda sizleri bekliyor olacağız.

Yakın zamanda görüşmek ümidi ile...


KEŞFET

Kapadokya'nın büyüleyici atmosferinde unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyenler için Aurora Cave Hotel, konfor ve benzersiz manzaraları bir araya getiriyor. Otelimizin iki avlusu, misafirlere hem dinlenme hem de doğanın tadını çıkarma imkanı sunuyor.

Aurora Cave Hotel'in beş terası, her biri kendine has bir manzara ve atmosfer sunarak misafirlerine farklı deneyimler yaşatıyor. Teraslardan birine çıkıp gün doğumunu izleyebilir, diğerinde ise gün batımının muhteşem renkleriyle büyülenebilirsiniz. Ayrıca, bu teraslar fotoğraf çekmek için harika mekanlar sunar; böylece tatilinizden unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Her terasta oturup manzarayı seyrederken, Kapadokya'nın büyülü atmosferini tüm hücrelerinizde hissedeceksiniz. Aurora Cave Hotel, Mutfağından çıkan eşsiz lezzetleri ve sunduğu bu olanaklarla misafirlerine hem rahat hem de özgün bir konaklama deneyimi vaat ediyor. Tatiliniz boyunca bu eşsiz otelde konforun ve doğal güzelliklerin tadını çıkararak unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.