GENEL BAKIŞ

#AURORASTAY

VADİ VE BALON MANZARALI TERAS ALANLARI

Uçhisar Kalesinin hemen altında; Aşk Vadisi, Kızıl Vadi, Güvercinlik Vadisi ve Kayseri Erciyes Dağı manzaralı mükemmel terasta organik kahvaltınızı sabah balonların dansı ile keyfinizin doruklarında almak ve güne başlamak için mükemmel bir seçim yaptınız. Birbirinden zevkli döşenmiş ve 13 mağara ve taş suitlerin konforuna hayran kalacaksınız.

#AURORASKYTERRACE

HER ANI BİRBİRİNDEN MÜKEMMEL

Tüm vadilerini karşınıza alıp izleyebileceğiniz, vadi manzarası ile karşı karşıya kalacağınız Aurora Sky Terrace alanında rahatoturma gruplarında alkollü ve alkolsüz içeceklerinizi yudumlamanın keyfini sürerken, hayatınızın unutulmaz anılarınbaşlangıç noktasına hoş geldiniz.

İlk Önce Biz
Tecrübe Ettik

Aurora Cave Hotel olarak benzersiz bir Kapadokya deneyimini sizlere yaşatabilmek için çalışıyoruz. İlk önce biz tecrübe ediyor ve sizlere en kaliteli hizmet verebilmek adına belirlediğimiz kalite kontrol kriterleri ile mükemmel bir tecrübe yaşamanız için çalışıyoruz. Personellerimiz arasında balon pilotu, bölge rehberi ve derin bölge bilgisine sahip personeller ile mükemmel bir konsiyerj hizmeti sizi bekliyor.

Aileler İçin

70 metre karelik ultra geniş Imperial Suite odamızda 2 ayrı oda bulunmaktadır. Lütfen Aurora Cave Hotel Çocuk için sabit bir çocuk programı olmadığını unutmayın. 12 yaş altı çocuk ve bebekleri alamadığımızı hatırlatmak isteriz. Çalışanlarımız aktiviteler düzenlemekten mutluluk duyuyor, ancak çocukları her zaman izleyemiyorlar. Bu nedenle önerilen tüm etkinlikler için ebeveyn denetimi gereklidir.

Konaklamanıza

Neler dahil?

 • 01

  Teras Alanları

 • 02

  Balon izleme Noktası

 • 03

  Zengin serpme kahvaltı

 • 04

  EST marka Banyo Ürünleri

 • 05

  Çay ve Kahve İkramları