Aurora Sky Terrace, Kendinizi Gökyüzümde Hissedin.
Arkanızda Uçhisar kalesi önünüzde Güvercinlik Vadisi, dağı manzarası ve Balonları panoramik görebileceğiniz
seyir alanları bulunan mükemmel manzaranın noktasına hoş geldiniz.

#auroraskyterrace

AURORA SKY TERRACE Kendinizi Gökyüzünde Hissedin !

Starbucks soğuk kahveleri, Birbirinden değişik bardakta şarapları, Bira Çeşitleri, Kahve Çeşitleri, Smoothieler ve Soft içecekleri bir arada bulabileceğiniz geniş menüsü ile siz değerli misafirlerimizi Aurora Cave Hotel’in en üst noktası olan Uçhisar kalesine açılan kapısı ile bekliyoruz.

 

RAHATLAMANIN
BİREBİR YOLUNDA
İLERLİYORIUZ

İster evlilikteklifi ister doğum günü organizasyonu siz söyleyin biz hayallerinizi gerçekleştirelim. 60 kişiye kadar olan alanı ile siz değerli ster evlilikteklifi ister doğum günü organizasyonu siz söyleyin biz hayallerinizi gerçekleştirelim.
60 kişiye kadar olan alanı ile siz değerli misafirlerimize unutulmaz güzel bir an yaşatmak için çalışıyoruz. Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri ile anlarınızı unutulmaz kılmak adına bizimle iletişim sayfasından konu başlığını seçerek geçebilirsiniz. Mükemmel rahatlama alanları sizleri bekliyor. unutulmaz güzel bir an yaşatmak için çalışıyoruz. Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri ile anlarınızı unutulmaz kılmak adına bizimle iletişim sayfasından konu başlığını seçerek geçebilirsiniz. Mükemmel rahatlama alanları sizleri bekliyor.
MENÜ